Bordeaux - Nancy (Ligue 1) 5 units!!!!!

22.10.2016 15:03

Bookmakeři se tady asi zbláznili! Absolutně nechápu stoupající kurz na výhru domácích z původních 1.65 nabízí bet365 aktuálně 1.85, čehož se musí využít. Bordeaux je totiž v celkovém srovnání lepším týmem, to lze vyčíst už jen při pohledu na současnou tabulku Ligue I. Bordeaux je totiž 6. a Nancy až na úplně posledním 20. místě! Kádr domácích je doplněn o kvalitní hráče z Evropy a Jižní Ameriky. To v kádru hostí nelze přehlídnout lacinou africkou kolonii doplněnou o pár podivných vyjímek jakou je např. běloruský gólman Chernik.


Bordeaux doma odehrálo letos 4 zápasy, 2 vyhrálo, 1 remizovalo a 1 prohrálo.

-zajímavostí je, že jak s Angers tak Caen, kdy se nepodařilo Bordeaux zvítězit mělo balon častěji na kopačkách, než tomu bylo v úvodních dvou vítězných duelech proti St. Etienne a Nantes.

Venkovní zápasy Nancy nejsou pro oko diváka atraktivní  - v Rennes prohra 2:0, v Lorientu výhra 2:0, v Bastii bezbranková remíza 0:0 a v Lille nejtěsnější prohra 1:0. Nancy rozhodně není týmem, který by dominoval v držení míče. Zatím se mu to povedlo snad jen v domácím zápase s Guingampem, který ale Nancy prohrálo 0:2.


Bilance Bordeaux 4-2-3 12:11

Bilance Nancy 1-2-6 4:12


Z posledních 10 vzájemných zápasů hraných v Bordeaux, dokázalo Nancy získat body POUZE JEDNOU a to za výhru 1:2 z roku 2010.


A POZOR to ještě není všechno teprve se dostáváme k absencím:

-Domácímu týmu bude chybět pouze obránce Frédéric Guilbert s útočníkem Pobřeží Slonoviny Thomasem Tourém.

-Hostujícímu celku by ale měl scházet zejména kapitán Youssouf Hadji, střelec 1 z celkových 6 gólů záložník Puyo, další zástupce Pobřeží Slonoviny N'Guessan, útočník Mandanne a ještě obránce Muratori.


Asi největší hvězdou Nancy je někdejší reprezentant Benoit Pedretti, jinak mi ty jména nic neříkají. To Bordeaux má k dispozici v bráně zkušeného Carrassa, v obraně Diega Contenta, v záloze ostřílené mazáky Jérémyho Toulalana s Jardou Plašilem, rychlonohého Maurice-Belaye a v útoku svého nejlepšího střelce aktuálně se 3 góly Brazilce Malcoma, dále Méneze, Rolana a velmi talentovaného Švéda Kiese Telina.


Nevidím jediný malinkatý důvod proč bych měl dnes domácím nevěřit!!! Bookmakeři se nás zřejmě snaží zvedáním kurzu zastrašit, ale to ať si zkoušej na děti ve školce, ty jim to možná sežerou :)))


Tip: výhra domácích @ 1.85


Vklad: 5 units

Diskusní téma: Bordeaux - Nancy (Ligue 1) 5 units!!!!!

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek